Менеджмент

Антоніна Вікторівна Добровольська

Директор з управління персоналом
Антоніна Вікторівна Добровольська

15 березня 2016 року Антоніну Добровольську призначено на посаду Директора з управління персоналом компанії «ТЕРРА ФУД».

Антоніна вже більше 14 років займає керівні посади в сфері управління персоналом у фінансовому секторі та виробництві.

До приходу в «ТЕРРА ФУД» Антоніна близько 10 років працювала в АТ «Банк «Фінанси та кредит» Директором з персоналу та організаційного розвитку, була членом комітету з управління стратегіями та проектами, членом бюджетного комітету. За час роботи в банку, Антоніною були розроблені та впроваджені всі функції та процеси управління персоналом. У співпраці з міжнародними консалтинговими компаніями координувала проекти розвитку стратегії банку та побудови централізованого роздрібного колекшену.

До приходу в АТ «Банк «Фінанси та кредит» Антоніна Добровольська займала посаду менеджера з персоналу в Управляючій компанії групи «УкрСіббанк» (управління промисловими та фінансовими активами).

Антоніна Добровольська має дві вищі освіти – фінансову та психологічну. Освіту за спеціальністю «Психологія» здобула у Київському національному університеті ім. Т.Г. Шевченка, а диплом за напрямом «Банківський менеджмент» отримала у Київському національному економічному університеті. У 2012 році пройшла навчання в London Business School. Активний учасник семінарів з управління персоналом у Лондоні та Люксембурзі.